Mutai CMTB1-63 3P MCB miniatuurne kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 miniatuurne kaitselüliti kaitseb seadet lühise ja ülekoormuse eest ning seda saab kasutada ka elektrivõrgu harvaesinevaks ülekandeks ja muundamiseks. Kaitselüliti on täiustatud konstruktsiooniga, töökindel, suure lahutusvõimega ja elegantse välimusega. Korpus ja osad on valmistatud materjalidest, mis pakuvad löögikindlust ja tugevaid leegiaeglustavaid omadusi.
| Toote nimi | MCB miniatuurne kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1-63 3P |
| Standardne | IEC60898-1 |
| Tunnistus | CE |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 3P |
| Nimipinge Ue (V) | 400/415V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | CD |
| Värv | Valge + punane |
| Teenindus | OEM ja ODM |
Kõver
Poolakad
Eelis
1. Väikese ja kompaktse suurusega, lihtne paigaldada
2. Lühisvoolu, ülekoormuse ja suure purunemisvõime tunnusjoon
3. pakuvad usaldusväärset kaitset elektririkete eest ja on testitud vastavalt rahvusvahelistele ohutusstandarditele.
Taotlus
MCB tooteid kasutatakse laialdaselt hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Teised
Pakend
4 tk sisemises karbis, 60 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Peamine turg
Lähis-Ida, Aafrika, Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika, Venemaa turg.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













