Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A McB miniatuurne kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 miniatuurne kaitselüliti pakub kaitset lühiste ja ülekoormuse eest ning seda saab kasutada ka harvaesinevate elektrivõrgu ülekannete ja muundamiste korral. Miniatuursel kaitselülitil on täiustatud konstruktsioon, usaldusväärne jõudlus, suur lahutusvõime ja elegantne välimus. Selle kest ja osad on valmistatud materjalidest, millel on tugev löögikindlus ja leegiaeglustavad omadused.
Kaitselüliti on konstrueeritud vastama standarditele IEC/EN60898-1 ja seda saab kasutada 50/60 Hz vahelduvvoolusüsteemides pingega 230 V/240 V/400 V/415 V. Selle maksimaalne nimivool on 63 A ja see sobib rakenduste jaoks, mis vajavad sellest piirist madalamat voolutugevust.
| Toote nimi | Kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1-63 2P |
| Standardne | IEC60898-1 |
| Tunnistus | CE |
| Nimivool (A) | 1A-63A |
| Poolakad | 2P |
| Nimipinge Ue (V) | 400/415V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | C |
| Värv | Valge |
| Teenindus | OEM ja ODM |
Kõver
Poolakad
Eelis
1. Vooluringide kaitse lühisvoolu eest
2. Vooluringide kaitse ülekoormusvoolu eest
3. Kena disain ja lihtne paigaldada
Taotlus
MCB miniatuursed kaitselülitid on professionaalsed ja laialdaselt kasutatavad hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Teised
Pakend
6 tk sisemises karbis, 120 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Peamine turg
Meie peamised turud on sellised piirkonnad nagu Lähis-Ida, Aafrika, Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika, Venemaa turg jne.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













