MUTAI CMTB1-63H 1P miniatuurne MCB kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 miniatuurne kaitselüliti kaitseb seadet lühise ja ülekoormuse eest ning seda saab kasutada ka harvaesineva elektrienergia ülekande ja muundajana. Kaitselüliti on täiustatud konstruktsiooniga, töökindel, suure lahutusvõimega ja elegantse välimusega. Korpus ja osad on valmistatud löögikindlast ja leegiaeglustavast materjalist.
Kaitselülitid on saadaval ühe-, kahe- ja kolmepooluselise konfiguratsioonina, kusjuures iga poolus suudab kaitsta eraldi vooluahelat.
| Toote nimi | MCB miniatuurne kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1-63 1P |
| Standardne | IEC60898-1 |
| Tunnistus | CE |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 1P |
| Nimipinge Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | CD |
| Värv | Valge + hall |
| Teenindus | OEM ja ODM |
Poolakad
Taotlus
MCB miniatuursed kaitselülitid on professionaalsed ja laialdaselt kasutatavad hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Eelis
1. Lühisevoolu ja ülekoormusvoolu kaitse
2. Suur purunemisvõime ja kiire väljalülitus
3. Kompaktne suurus: kaitselülitid on konstrueeritud väikesteks ja kompaktseteks, mistõttu on neid lihtne paigaldada ja elektrikilpidesse ja jaotuskilpidesse sobitada.
Teised
Pakend
12 tk sisemises karbis, 240 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Küsimused ja vastused
Tooted omavad ISO 9001 ja ISO 14001 juhtimissüsteemi sertifikaate ning on kvalifitseeritud rahvusvaheliste sertifikaatidega CCC, CE ja CB.
Peamine turg
Lähis-Ida, Aafrika, Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika, Venemaa jne
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












