CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A miniatuurne kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 miniatuurkaitselülitil on lühise- ja ülekoormuskaitse ning seda saab kasutada ka harvaesineva elektrivõrgu ülekande- ja muundamisseadmena. Sellel kaitselülitil on täiustatud konstruktsioon, töökindlus, suur lahutusvõime ja elegantne välimus. Korpus ja osad on valmistatud löögikindlast ja leegiaeglustavast materjalist.
| Toote nimi | Kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1-63 1P |
| Standardne | IEC60898-1 |
| Tunnistus | CE |
| Nimivool (A) | 1-63A |
| Poolakad | 1P |
| Nimipinge Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | C-tüüpi või D-tüüpi |
| Värv | Valge |
| Teenindus | OEM ja ODM |
Kõver
Poolakad
Eelis
1. Vooluringide kaitse lühisvoolu eest
2. Vooluringide kaitse ülekoormusvoolu eest
3. Kena disain ja lihtne paigaldada
Taotlus
MCB miniatuurseid kaitselüliteid kasutatakse laialdaselt hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes, elektrienergia ülekandes jne.
Teised
Pakend
12 tk sisemises karbis, 240 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Peamine turg
Lähis-Ida, Aafrika, Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika, Venemaa turg... jne
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













