MUTAI CMTB1LE-63 4P rikkevoolukaitselüliti RCBO
Toote üksikasjad
CMTB1LE-63 rikkevoolukaitselüliti kaitseb inimesi ja elektrit elektrilöögi, lühise ja ülekoormuse eest. RCBO-d kasutatakse peamiselt äri- ja elamutes.
See vastab standardile IEC61009-1.
| Toote nimi | Jääkvooluga töötav kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standardne | IEC61009-1 |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 4P |
| Nimipinge Ue (V) | 400 V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | C või D |
| Nimijääkvoolutugevus In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kõver
Kontuur ja paigaldusmõõt (mm)
Eelis
1. Lühisevoolu ja ülekoormusvoolu kaitse
2. Kaitse elektrilöökide eest: jääkvoolukaitselüliti tuvastab ja katkestab maasse lekkiva voolu põhjustatud elektririkked, ennetades elektrilööke ja elektrilööke.
3. Kiire reageerimisaeg: Need kaitselülitid on konstrueeritud nii, et need rakenduvad elektririkke tuvastamisel kiiresti, sageli sekundi murdosa jooksul.
Poolakad
Taotlus
MCB miniatuursed kaitselülitid on professionaalsed ja laialdaselt kasutatavad hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Teised
Pakend
1 tk sisemise karbi kohta, 20 tk välimise karbi kohta.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Peamine turg
MUTAI Electric keskendub eriti Lähis-Ida, Aafrika, Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika ja Venemaa turgude teenindamisele jne.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












