MUTAI CMTB1LE-63 3P rikkevoolukaitselüliti RCBO
Toote üksikasjad
Ülekoormuskaitsega rikkevoolukaitselüliti (RCBO) on elektriline ohutusseade, mis ühendab rikkevoolukaitselüliti (RCD) ja miniatuurse kaitselüliti (MCB) funktsioonid ühes seadmes.
CMTB1LE-63 rikkevoolukaitselüliti kaitseb inimesi ja elektrit elektrilöögi, lühise ja ülekoormuse eest. Rikkevoolukaitselülitit kasutatakse peamiselt äri- ja elamutes. See vastab standardile IEC61009-1.
| Toote nimi | RCBO jääkvooluga töötav kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standardne | IEC61009-1 |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 3P |
| Nimipinge Ue (V) | 400 V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | CD |
| Nimijääkvoolutugevus In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kõver
Kontuur ja paigaldusmõõt (mm)
Eelis
1. Vooluringide kaitse lühisvoolu, ülekoormusvoolu ja maanduslekke kaitse eest
2. Lihtne paigaldada: RCBO-d on tavaliselt kompaktsed ja hõlpsasti paigaldatavad, mistõttu sobivad need ideaalselt kasutamiseks väikestes ruumides või kitsastes kohtades.
Poolakad
Taotlus
MCB miniatuursed kaitselülitid on professionaalsed ja laialdaselt kasutatavad hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Teised
Pakend
2 tk sisemises karbis, 40 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Peamine turg
MUTAI Electric keskendub Lähis-Idale, Aafrikale, Kagu-Aasiale, Lõuna-Ameerikale ja Venemaa turule.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













