MUTAI CMTB1LE-63 2P rikkevoolukaitselüliti RCBO
Toote üksikasjad
RCBO kaitseb maandusrikete ja ülevoolude põhjustatud elektrilöögi ja tulekahjude eest. See tuvastab ja katkestab maasse lekkiva voolu, mida tuntakse ka jääkvooludena ja mis võivad tekkida vigase juhtmestiku, kahjustatud isolatsiooni või vigaste elektriseadmete tõttu. Lisaks kaitseb see ka ülevoolude eest, mida võivad põhjustada lühised või ülekoormatud vooluringid.
RCBO-sid kasutatakse tavaliselt elamutes ja ärihoonetes, aga ka tööstuslikes rakendustes. Need on eriti kasulikud olukordades, kus on vaja individuaalset vooluahela kaitset, näiteks köökides, vannitubades ja muudes kohtades, kus elektriseadmed võivad veega kokku puutuda.
| Toote nimi | RCBO jääkvooluga töötav kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1LE-63 2P |
| Standardne | IEC61009-1 |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 2P |
| Nimipinge Ue (V) | 230V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | CD |
| Nimijääkvoolutugevus In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kõver
Kontuur ja paigaldusmõõt (mm)
Eelis
1. Vooluringide kaitse lühisvoolu eest
2. Vooluringide kaitse ülekoormusvoolu eest
3. Maanduslekke kaitse
Poolakad
Taotlus
MCB-d kasutatakse laialdaselt hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Teised
Pakend
3 tk sisemises karbis, 60 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Peamine turg
Lähis-Ida, Aafrika, Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika, Venemaa turg... jne
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












