MUTAI CMTB1LE-63 1P N jääkvoolukaitselüliti RCBO
Toote üksikasjad
CMTB1LE-63 rikkevoolukaitselüliti kaitseb inimesi ja elektrit elektrilöögi, lühise ja ülekoormuse eest. RCBO-d kasutatakse peamiselt äri- ja elamutes. See vastab standardile IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO on mõeldud kasutamiseks vahelduvvoolul AC50/60Hz, nimipingel 230V/240V/400V/415V ja nimivoolul kuni 63A.
| Toote nimi | Rikkevoolukaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standardne | IEC61009-1 |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 1P+N |
| Nimipinge Ue (V) | 230V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | CD |
| Nimijääkvoolutugevus In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kõver
Kontuur ja paigaldusmõõt (mm)
Eelis
1. Vooluringide kaitse lühise, ülekoormuse ja maanduslekke eest
2. Lihtne paigaldus: Jääkvoolukaitselülitid saab paigaldada mis tahes kaitselüliti paneeli või elektrikarpi, mistõttu on neid lihtne paigaldada.
3. Tundlikkus: Nad suudavad tuvastada isegi väikese koguse voolu lekke maapinnale
Poolakad
Taotlus
MCB miniatuursed kaitselülitid on professionaalsed ja laialdaselt kasutatavad hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Teised
Pakend
4 tk sisemises karbis, 80 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Peamine turg
MUTAI Electric keskendub Lähis-Idale, Aafrikale, Kagu-Aasiale, Lõuna-Ameerikale ja Venemaa turule.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












