Mutai CMTB1-63 4P C-kõveraga Mcb miniatuurne kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 miniatuurne kaitselüliti pakub kaitset lühiste ja ülekoormuse eest ning seda saab kasutada ka harvaesinevate elektrivõrgu ülekannete ja muundamiste korral. Täiustatud konstruktsioonilise disaini, usaldusväärse jõudluse, suure lahutusvõime ja elegantse välimusega on see miniatuurne kaitselüliti tippkvaliteediga toode. Selle kest ja osad on valmistatud materjalidest, millel on tugev löögikindlus ja leegiaeglustavad omadused.
| Toote nimi | Kaitselüliti |
| Mudeli nr. | CMTB1-63 4P |
| Standardne | IEC60898-1 |
| Tunnistus | CE |
| Nimivool (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 4P |
| Nimipinge Ue (V) | 400/415V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 3000A/4500A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | C |
| Värv | Valge + punane |
| Teenindus | OEM ja ODM |
Kõver
Poolakad
Eelis
1. Lühisvooluahelate kaitse
2. Vooluringide kaitse ülekoormusvoolu eest
3. Kena disain ja lihtne paigaldada
Taotlus
MCB-d kasutatakse laialdaselt hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes, elektrienergia ülekandes jne.
Teised
Pakend
3 tk sisemises karbis, 60 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 22 * 8,2 * 8 cm
Peamine turg
Lähis-Ida, Aafrika, Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika, Venemaa turg jne
Küsimused ja vastused
MCB-d on sertifitseeritud rahvusvaheliste sertifikaatidega nagu CCC, CE ja CB ning neid toetavad ISO 9001 ja ISO 14001 juhtimissüsteemi sertifikaadid.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













