CMTB1-63H 4P suure lahutusvõimega Mcb miniatuurne kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 miniatuurne kaitselüliti kaitseb voolu lühise ja ülekoormuse eest ning seda saab kasutada ka harvaesineva elektrienergia ülekande- ja muundamissüsteemi jaoks. Miniatuurne kaitselüliti on iga elektrisüsteemi oluline komponent, pakkudes usaldusväärset kaitset elektriohtude eest ning tagades elektriahelate ja -seadmete ohutu ja tõhusa töö.
| Toote nimi | Miniatuurne kaitselüliti MCB |
| Mudeli nr. | CMTB1-63 4P |
| Standardne | IEC60898-1 |
| Tunnistus | CE |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 4P |
| Nimipinge Ue (V) | 400/415V |
| Nimisagedus | Vahelduvvool 50/60 Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 6000A |
| Nimipinge Uimp | 4000 V |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+40 ℃ |
| Hetkelise vabanemise tüüp | CD |
| Värv | valge ja hall |
| Teenindus | OEM ja ODM |
Poolakad
Taotlus
MCB miniatuursed kaitselülitid on professionaalsed ja laialdaselt kasutatavad hoonetes, elamutes, tööstuslikes rakendustes ja elektrienergia ülekandes.
Eelis
1. Vooluringide kaitse lühisvoolu eest
2. Vooluringide kaitse ülekoormusvoolu eest
3. Suur purunemisvõime
4. Kena disain ja lihtne paigaldada
Teised
Pakend
3 tk sisemises karbis, 60 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Küsimused ja vastused
Mutai omab ISO 9001 ja ISO 14001 juhtimissüsteemi sertifikaate ning tooted on läbinud CCC, CE, CB ... jne sertifikaadi.
Peamine turg
Tooteid tervitavad kliendid, eriti Lähis-Idas, Aafrikas, Kagu-Aasias, Lõuna-Ameerikas ja Venemaa turul.
1. Peamised tooted: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktor... jne.
2. Täielik tööstusahel komponentide tootmisest kuni toodete kokkupaneku, testimise ja rutiinse kontrollini.
3. ISO 9001 ja ISO14001 juhtimissüsteemi sertifikaatidega on tooted kvalifitseeritud rahvusvaheliste sertifikaatide CCC, CE ja CB alusel.
4. Professionaalne tehniline meeskond, pakub OEM- ja ODM-teenust ning konkurentsivõimelist hinda.
5. Kiire tarneaeg ja hea müügijärgne teenindus.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













