CMTB1-63DC 1P 1A-63A alalisvoolu miniatuurne kaitselüliti päikesepaneelidele
Toote üksikasjad
CMTB1-63 alalisvoolu kaitselülitite ülesanne on kaitsta elektriseadmeid ja muid koormusseadmeid ülekoormuse ja lühise eest ning tagada ka vooluahela ohutus. Enamik alalisvoolu kaitselüliteid kasutab alalisvoolusüsteeme, näiteks uut energiat, päikesepaneele jne. Alalisvoolu kaitselülitite pinge on üldiselt vahemikus 12–1000 V ja nimivool kuni 63 A.
| Standardne | IEC/EN 60947-2 |
| Nimivool (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poolakad | 1P |
| Nimipinge Ue (V) | 250 V |
| Nimisagedus | 50/60Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 6000A |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+70 ℃ |
| Kõvera tüüp | C |
| Reostusaste | 3 |
| Kõrgus merepinnast | ≤ 2000 m |
| Maksimaalne juhtmestiku maht | 25 m㎡ |
| Paigaldamine | 35 mm DIN-rööp |
| Sissetuleva liini tüüp | Ülemine |
Eelis
1. Kaitske seadet lühise ja ülekoormusvoolu eest.
2. Kompaktne suurus: alalisvoolukaitselülitid on konstrueeritud kompaktseks ja ruumisäästlikuks, mistõttu sobivad need ideaalselt kasutamiseks väikestes elektripaneelides ja -seadmetes.
3. Lihtne paigaldus: Alalisvoolukaitselülitid on loodud hõlpsaks paigaldamiseks ja neid saab paigaldada DIN-rööbastele või otse paneelile.
Poolakad
Taotlus
DC MCB miniatuurset kaitselülitit kasutatakse laialdaselt mõnes alalisvoolusüsteemis, näiteks uues energias, päikesepaneelides jne.
Teised
Pakend
12 tk sisemises karbis, 240 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Küsimused ja vastused
Omame ISO 9001 ja ISO 14001 juhtimissüsteemi sertifikaate ning tooted on kvalifitseeritud rahvusvaheliste sertifikaatidega CCC, CE ja CB.
Peamine turg
MUTAI Electric keskendub Lähis-Idale, Aafrikale, Kagu-Aasiale, Lõuna-Ameerikale ja Venemaa turule.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









