CMTB1-63DC 3P alalisvoolu päikesepaneeliga miniatuurne kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 DC MCB miniatuursed kaitselülitid on saadaval erinevates suurustes ja nimiväärtustes ning neid saab kasutada paljudes rakendustes, sealhulgas päikeseenergiasüsteemides, aku varutoitesüsteemides, mere- ja autotööstuse süsteemides ning tööstusmasinates.
Alalisvoolukaitselülitite pinge on üldiselt vahemikus 12–1000 V ja nimivool võib ulatuda kuni 63 A-ni.
| Standardne | IEC/EN 60947-2 |
| Nimivool (A) | 1A–63A |
| Poolakad | 3 |
| Nimipinge Ue (V) | 750 V |
| Nimisagedus | 50/60Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 6000A |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+70 ℃ |
| Kõvera tüüp | C |
| Reostusaste | 3 |
| Kõrgus merepinnast | ≤ 2000 m |
| Maksimaalne juhtmestiku maht | 25 m㎡ |
| Paigaldamine | 35 mm DIN-rööp |
| Sissetuleva liini tüüp | Ülemine |
Eelis
1. Kaitse ülekoormuse ja lühise eest
2. Läitumisomadused: Alalisvoolu kaitselülititel on vahelduvvoolu kaitselülititega võrreldes erinev läitumisomadus alalispinge erineva olemuse tõttu.
3. Pinge reiting: Alalisvoolukaitselülititel on alalisvooluahelate jaoks spetsiaalne pinge reiting, mis jääb tavaliselt vahemikku 12 V kuni 1000 V alalisvoolu.
4. Kaare katkestamine: Alalisvoolukaitselülitid on loodud alalisvoolukaaride katkestamiseks, mis käituvad erinevalt vahelduvvoolukaaridest.
Poolakad
Taotlus
DC MCB miniatuurseid kaitselüliteid kasutatakse laialdaselt mõnes alalisvoolusüsteemis, näiteks uues energias, päikesepaneelides, elektrijaamades ja tööstusrajatistes jne.
Teised
Pakend
4 tk sisemises karbis, 80 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Küsimused ja vastused
Tooted omavad ISO 9001 ja ISO 14001 juhtimissüsteemi sertifikaate ning on kvalifitseeritud rahvusvaheliste sertifikaatidega CCC, CE ja CB.
Peamine turg
MUTAI Electric keskendub Lähis-Idale, Aafrikale, Kagu-Aasiale, Lõuna-Ameerikale ja Venemaa turule.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











