CMTB1-63DC 4P alalisvoolu päikesepaneeliga miniatuurne kaitselüliti
Toote üksikasjad
CMTB1-63 alalisvoolu kaitselüliti kaitseb elektriseadmeid ja muid koormusseadmeid ülekoormuse ja lühise eest ning tagab vooluahela ohutuse. Enamik alalisvoolu kaitselüliteid kasutab alalisvoolusüsteeme, näiteks uut energiat, päikesepaneele jne. Alalisvoolu kaitselüliti pinge on üldiselt vahemikus 12–1000 V ja nimivool kuni 63 A.
| Standardne | IEC/EN 60947-2 |
| Nimivool (A) | 1A–63A |
| Poolakad | 4P |
| Nimipinge Ue (V) | 1000 V |
| Nimisagedus | 50/60Hz |
| Nimilühisvoolutakistus Icn | 6000A |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -20 ℃~+70 ℃ |
| Kõvera tüüp | C |
| Reostusaste | 3 |
| Kõrgus merepinnast | ≤ 2000 m |
| Maksimaalne juhtmestiku maht | 25 m㎡ |
| Paigaldamine | 35 mm DIN-rööp |
| Sissetuleva liini tüüp | Ülemine |
Eelis
1. Vooluringide kaitse lühisvoolu eest
2. Vooluringide kaitse ülekoormusvoolu eest
3. Suur purunemisvõime
4. Kena disain ja lihtne paigaldada
Poolakad
Taotlus
DC MCB miniatuurseid kaitselüliteid MCB-sid kasutatakse laialdaselt mõnes alalisvoolusüsteemis, näiteks uues energias, päikesepaneelides jne.
Teised
Pakend
3 tk sisemises karbis, 60 tk välimises karbis.
Välise karbi mõõtmed: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Küsimused ja vastused
Tooted omavad ISO 9001 ja ISO 14001 juhtimissüsteemi sertifikaate ning on kvalifitseeritud rahvusvaheliste sertifikaatidega CCC, CE ja CB.
Peamine turg
MUTAI Electric keskendub Lähis-Idale, Aafrikale, Kagu-Aasiale, Lõuna-Ameerikale ja Venemaa turule.
Miks valida meid
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








